Magazynier - Operator Wózków Widłowych

Zakład produkcyjny Dijo to prężnie rozwijająca się dolnośląska firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli w Europie Centralnej i Wschodniej oraz laureat nagrody Forbes. W związku z rozwojem swojej działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (Zabrodzie)
Czy wiesz, że:
  • zatrudniamy blisko 540 świetnie wykwalifikowanych fachowców, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania
  • rocznie produkujemy do 45 tys. ton wyrobów i nadal się rozwijamy
  • poza lokalnym rynkiem polskim nasze produkty znajdziesz również m.in. w: Rosji, Niemczech, Francji, Czechach, Turcji, Anglii, czy Szwajcarii
Twoje zadania:
  • przyjmowanie dostaw surowców i opakowań, wyrobów z produkcji i wydawanie z magazynu
  • kompletacja towarów do wysyłki
  • rozładunek, załadunek samochodów ciężarowych przy pomocy wózka widłowego
  • przygotowywanie oraz sprawdzanie dokumentów niezbędnych przy dostawie lub wysyłce towarów
  • kontrola FIFO
  • obsługa programów magazynowych w systemie informatycznym
  • utrzymywanie porządku na magazynie
Dołącz do nas, jeżeli:
  • masz wykształcenie min. średnie (mile widziane związane z logistyką lub pokrewne)
  • posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie (również wysokiego składowania) przy obsłudze wózka widłowego oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym (4 brygady)
  • Twoją mocną stroną jest komunikatywność, dokładność, rzetelność i wysokie tempo działania
  • umiesz współpracować w grupie
W zamian oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym
  • dodatkowe premie za polecenie pracowników
  • prywatną opiekę medyczną w LuxMed
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ekwiwalent na zakup butów roboczych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zaplecze socjalne
  • darmowe posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego w firmie