Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Magazynier
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/21/1788
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie dostaw towaru/wyładunek dostaw z aut ciężarowych- planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej - rozmieszczenia towarów- rozkładanie towaru w magazynie – przenoszenie i/lub rozwożenie stalowych półproduktów na regały w magazynie oraz wydawanie na produkcję- pobieranie towaru z magazynu głównego na podstawie kart kontroli wyrobu i przekazanie na produkcję- przygotowywanie i kompletowanie zleceń do kooperantów – generowanie dokumentów z systemu ERP- zadania związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek- załadunek zamówień do aut dostawczych- obsługa wózka widłowego, paleciaka- sprawdzanie stanów magazynowych- przeprowadzanie inwentaryzacji magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy