Magazynier

Ogłoszenie numer: 3874725, z dnia 2020-11-20

Magazynier

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • przyjmowanie dostaw,
  • wydania z magazynu towarów i urządzeń,
  • kompletowanie oraz przygotowywanie przesyłek,
  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej,
  • dbałość o zabezpieczenie przesyłek na czas transportu,
  • wykonywanie powierzonych zadań,
  • inne prace magazynowe,
  • prace porządkowe.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • uczciwość i dbałość o powierzone mienie,
  • chęć do pracy, zaangażowanie i otwartość na zmiany.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki – konkurencyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy, karnet multisport, elastyczny czas pracy,
  • pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju i szkoleń.