Magazynier

AMA PROFIL z siedzibą w Radwanicach koło Wrocławia działa w branży obróbka metali od wielu lat. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Radwanice k. Wrocławia
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie w kierunku mechanicznym, technicznym
  • uprawnienia na wózek widłowy (poparte praktyką)
  • prawo jazdy kat B
  • doświadczenie w pracy magazyniera
  • podstawowa znajomość mechaniki i elektryki
  • dobra sprawność fizyczna
Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • rozładunki i załadunki samochodów
  • przygotowanie materiału do produkcji
  • przygotowanie towarów do wysyłki
  • utrzymanie magazynu w należytym porządku
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku
Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.