Majster budowy - 123i

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/21/0269
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie budowy pod nadzorem kierownika, koordynowanie prac przy realizowanych inwestycjach: budowa zakładów utylizacji, rekultywacje zdegradowanych terenów, makroniwelacja terenów, platformy inwestycyjne z pełnym uzbrojeniem podziemnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Umiejętność posługiwania się urządzeniami geodezyjnymi[Umiejętność 1] : Umiejetność odczytywania rysunków technicznych[Inne] : Wykształcenie wyższe-budowlane, umiejętność odczytywania rysunków technicznych, umiejętność posługiwania się urządzeniami geodezyjnymi, umiejętność kontroli nad pracownikami, umiejętność zarządzania kadrą ludzi.

Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy