Manager ds. komunikacji/recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Ruszowice
Numer: StPr/24/0775
OBOWIĄZKI:
Kontakt z klientem w siedzibie firmy oraz poza biurem na terenie powiatu głogowskiego, pozyskiwanie klientów, wystawianie faktur i paragonów, obsługa płatności w biurze, przygotowanie ofert oraz umów dla klientów, przygotowanie dokumentów pacjentów, obsługa i prowadzenie dokumentów pacjentów, zabezpieczanie kart pacjentów zgodnie z przepisami RODO, prowadzenie kalendarza elektronicznego w biurze i poza nim, obsługa sprzętu biurowego tj. komputera, niszczarki, drukarki, skanera szczelinowego itp., archiwizacja dokumentów, umawianie klientów zgodnie z kalendarzem elektronicznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ruszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie