Manager ds. operacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/7512
OBOWIĄZKI:

Nadzór nad realizacją procesów rekrutacyjnych - pozyskiwanie kandydatów z Ukrainy, kontakt z pośrednikami pracy, budowanie bazy kandydatów. Realizacja procesu rejestracji oświadczeń - kontakt z konsulatami w celu rezerwacji terminu, planowanie wysyłki oświadczeń z zachowaniem wszelkich obowiązujących terminów, wizyty w urzędach i placówkach dyplomatycznych. Wprowadzanie danych pracowników do systemu. Bieżące raportowanie danych nowych pracowników do Działu Płac. Kompletowanie dokumentów niezbędnych do wyrobienia formularzy A1, odpowiedzialność za dostarczenie podpisanych przez pracowników dokumentów do Działu A1. Miejsce pracy: ul. Pieszycka 18, 50-537 Wrocław Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreslony, praca w godzinach od 7-17- zgosdnie z dyspozycją pracodawcy. Oferta w sali: C

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: MS OFFICE
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe prawo jazdy kat. B znajomość języka angielskiego na poziomie B1 w mowie i piśmie znajomość języka rosyjskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie znajomość języka ukraińskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie Kompletowanie dokumentów niezbędnych do wyrobienia formularzy A1; Opieka 24/7 nad pracownikami oddelegowanymi do Holandii Bardzo dobra znajomość prawa dotyczącego zatrudniania cudzoziemców, Koordynowanie przyjazdu kandydatów do Polski i do Holandii Miejsce wykonywanie pracy - zgodnie z dyspozycją pracodawcy. Prawo Jazdy kat B min 5 lat ( do prowadzenia samochodu służbowego) praca pod presją czasu. Organizacja pierwszego dnia pracy w zakładzie pracy klienta - wprowadzenie pracowników w strukturę firmy, zapoznanie z miejscem pracy, tłumaczenie informacji na j.ukraiński.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu