Manager placówki bankowej pko bp

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Miejsce pracy: Chocianów
Numer: StPr/20/1230
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialność za wyniki placówki bankowej, organizowanie pracy placówki bankowej, zarządzanie zespołem sprzedażowym, aktywne wsparcie i motywowanie zespołu, prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania Klientów Indywidualnych oraz Biznesowych, dbanie o najwyższą jakość obsługi, kształtowanie pozytywnego wizerunku naszego Banku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży, bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji, umiejętność budowania długofalowych relacji, wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe, umiejętność pracy pod presją czasu.

Miejsce pracy:

Chocianów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

5 500 - 8 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach