Manager sprzedaży eksportowej z jęz. niemieckim

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Rzeplin
Numer: StPr/20/8905
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż produktów firmy na rynkach Europy zachodniej,Realizacja planów sprzedażowych. Pozyskiwanie nowych klientów, dystrybutorów. Monitorowanie i analiza ryku oraz działań konkurencji. Przygotowywanie ofert handlowych. Prowadzenie działań marketingowych. Obsługa posprzedażowa.Praca w godz.: 8:00-16:00. Miejsce wykonywania pracy: al. Kalifornijska 1, Rzeplin i home office. Oferta dostępna w sali G, C, A. Kontakt z pracodawcą - e-mail: biuro@mate-t.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw sprzedaży (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe, staż pracy: 2 lata na podobnym stanowisku, biegła znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego mile widziana,doskonałe zdolności interpersonalne, komunikatywność i dynamizm w działaniu

Miejsce pracy:

Rzeplin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu