Manager utrzymania jakości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/22/5363
OBOWIĄZKI:

Współpraca z zarządem spółki oraz z zarządem spółki-matki w Korei południowej, tworzenie i realizacja strategii kontroli jakości, wdrażanie i rozwój zadań z zakresu kontroli jakości, współpraca z dostawcami, koordynacja audytów, aktualizacja informacji nt. jakości produktów. Umowa 2 lata, praca w godzinach od 8.00-16.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: samodyscyplina
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie każde, mile widziane wyższe, staz pracy 6 miesięcy, samodyscyplina, asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koodrnaycji działań w firmie znajomość języka koreańskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu