Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/22/0287
OBOWIĄZKI:
-przeszkolenie w zakresie BHP-zapoznanie z misją,wizją,wartościami firmy oraz z organizacją pracy-przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzenie protokołów przyjęcia-sprawdzenie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych-diagnozowanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów-dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdów- sprawdzenie i ustawianie zbieżności kół pojazdu-wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym silnika i skrzyni biegów,sprzęgła, układu hamulcowego,kierowniczego, zawieszenia i innych-sprawdzenie jakości wykonanych prac obsługowo-naprawczych poprzez jazdę próbną oraz za pomocą urządzeń diagnostycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, DOBRA ORGANIZAJA PRACY, SUMIENNOŚĆ , DOKŁADNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie