Menadżer ds. produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/24/1346
OBOWIĄZKI:
Kierowanie procesem produkcyjnym firmy, opracowywanie planów produkcji,organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie zespołem pracowników, a także prowadzenie projektów i kontrola dokumentacji technicznej, zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcji, raportowanie w języku koreańskim.Praca na czas określony: 3 lataGodziny pracy 8:00 - 16:15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu
Uprawnienia: Zarządzanie zespołem
Uprawnienia: umiejęstność pracy w stresie

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w branży automotive, wymagane studia wyższe, umiejęstność pracy w stresie, odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu, zarządzanie zespołem, jęz. koreański C1 w mowie i piśmie, język angielski A2 w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu