Menedżer ds jakości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/7909
OBOWIĄZKI:

WYMAGANIA: doświadczenie w zarządzaniu i nadzorze, znajomość branży telekomunikacyjnej, znajomość trendów w branży technicznej. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: odpowiedzialność za kontrolę jakości na poziomie tribe i zespołu, zapewnienie właściwych przeglądów zarówno dla kodu jak i testu, większa odpowiedzialność za zarządzanie usterkami na poziomie tribe, tworzenie sieci zarządzania usterkami dla plemion wnoszących wkład w produkt, zgodność z celami jakości na poziomie programu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Angielski biegły

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE : MINIMUM 11 LAT W BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ/ DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU I NADZORZE, ZNAJOMOŚĆ BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ, ZNAJOMOŚĆ TRENDÓW W BRANŻY TECHNICZNEJ. ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE C2

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 15 097,23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu