Menedżer linii produkcyjnej

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

Fabryka grzejników łazienkowych działająca w ramach  szwajcarskiego  koncernu Zehnder Group wiodącego producenta systemów grzewczych, wentylacyjnych i urządzeń do filtracji powietrza ogłasza nabór na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec

Opis stanowiska:

Menedżer linii produkcyjnej odpowiada za nadzór nad procesem produkcji w wyznaczonym obszarze zakładu.

Kluczowe zakresy odpowiedzialności i zadania lidera produkcji w podległym obszarze:
  • Zarządzanie zespołem.
  • Planowanie i realizacja oraz udoskonalenie procesu produkcji.
  • Zarządzanie gospodarką materiałową.
  • Kontrola stanu i nadzór nad powierzonymi maszynami oraz środkami technicznymi.
  • Tworzenie raportów, zestawień i instrukcji pracy.
  • Nadzór nad gospodarką ściekami i odpadami produkcyjnymi.
  • Bieżące przestrzeganie warunków BHP i regulaminu pracy wśród personelu.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Kreatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętności kierowania zespołem
Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi systemów klasy ERP, mile widziane w SAP
  • Znajomość procesów spajania metali (spawanie, zgrzewanie, lutowanie)
  • Znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem
Co oferujemy:
  • Interesującą pracę w dynamicznym zespole
  • Praca przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego
  • Stały kontakt z najnowszymi technologiami przemysłowymi
  • Zatrudnienie w firmie o międzynarodowym znaczeniu
  • Atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych efektów wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia