Młodszy instruktor programowania

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2345
OBOWIĄZKI:
Chętnie zatrudnimy pasjonatów programowania, którzy robią to, co kochają, a dzięki temu są specjalistami w swojej dziedzinie. Tych pracujących zawodowo jako programiści, ale też tych dla których programowanie to pasja i hobby.Nasi instruktorzy mają wpływ na program kursów, które prowadzą! Oferujemy:- Pracę w godzinach popołudniowych oraz w soboty- Sprzęt komputerowy na miejscu prowadzenia zajęć- Dobrą atmosferę- Młody zespół, którego pasją jest programowanie- Umowę zlecenie - ilość godzin do uzgodnieniaKontakt z pracodawcą: biuro@logity.pl lub 792062690
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Back-end developer: Python
Uprawnienia: Doświadczenie w programowaniu
Uprawnienia: Programowanie FRONT-END (HTML, CSS,JavaScript,Sass.RWD,jQery,EcmaScript6,React)

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, doświadczenie w programowaniu, jęz. angielski B1, Back-end developer: Python, - Znajomość jednego z języków programowania: JavaScript, Python, C#, Java- Programowanie FRONT-END (HTML, CSS,JavaScript,Sass.RWD,jQery,EcmaScript6,React)Mile widziane:- Doświadczenie w pracy z dziećmi- Znajomość środowisk do nauki programowania dla dzieci

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu