Młodszy księgowy na rynek francuski

Zakres obowiązków:
  • Odpowiadanie na pytania i rozwiązywanie problemów związanych z księgowością,
  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów i dokumentów,
  • Wprowadzanie zapisów w księdze głównej,
  • Wsparcie audytu i współpraca z zewnętrznymi audytorami,
  • Współpraca z właścicielami biznesów przy rozwiązywaniu wszelkich niezgodności i błędów,
  • Zamykanie ksiąg zgodnie z US GAAP i lokalnymi standardami,
  • Przygotowanie informacji do deklaracji podatkowych w konsultacji z działem podatków,
  • Pomoc w miesięcznych procedurach zgodności podatkowej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/finansowe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1), francuski będzie dodatkowym atutem,
  • Zrozumienie zasad księgowości i analizy finansowej,
  • Doskonała znajomość aplikacji biurowych - Excel, PowerPoint,
  • Wysoka orientacja na klienta, umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność samodzielnej pracy, dobre zarządzanie czasem,
  • Lubi szybkie tempo pracy i reagowanie na krótkie terminy,
  • Dialog jakościowy, umiejętność pracy zespołowej,
  • Doświadczenie w finansach/księgowości będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Ubezpieczenie na życie.