Młodszy referent

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Miejsce pracy: Polkowice
Numer: StPr/22/1572
OBOWIĄZKI:

wydawanie profilu kandydata na kierowcę, udzielanie informacji interesantom, przyjmowanie i weryfikacja wniosków w zakresie zmian w uprawnieniach do kierowania pojazdami, rejestracji czasowej, rejestracji i wyrejestrowanie pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika, wykonywanie przewozów regularnych i regularnych specjalnych, przygotowywanie projektów pism dot. wydawania uprawnień do kierowania pojazdami do kierowania pojazdów, bieżąca archiwizacja dokumentów komunikacyjnych, kompletowanie dokumentów przeznaczoncy do wysłania, opisywanie faktur z zakresu zadań realizowanych przez Wydział Komunikacji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie - w trakcie studiów - wymagane. dyspozycyjność, samodzielność, skuteczna komunikacja, dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Polkowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach