Młodszy Specjalista ds. logistyki i planowania

Ogłoszenie numer: 7842258, z dnia 2023-01-12

Jesteśmy agencją pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji, obsługi kadrowo-płacowej oraz legalizacji zatrudnienia cudzoziemców. Przyjmujemy tysiące pracowników rocznie, głównie z Polski, Ukrainy oraz Europy Wschodniej. Wspieramy kandydatów w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia oraz firmy w pozyskaniu kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach.
Agencja zatrudnienia OK JOB Sp. z o.o., nr cert. 12732

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska

  • Wsparcie w przygotowaniu głównego harmonogramu produkcji oraz planu operacyjnego i sprzedaży oraz dziennych planów produkcyjnych
  • Bieżąca kontrola wykonywania planów produkcyjnych oraz podejmowanie działań w celu ich realizacji
  • Planowanie dostaw do klienta, kontrola i optymalizacja transportów
  • Zarządzanie obiegiem opakowań pustych, bieżące rejestrowanie i kontrola portali dot. pojemników
  • Kontrola i zarządzanie zapasami wyrobów gotowych w magazynie, transporcie i na platformach logistycznych
  • Opracowywanie raportów forecast, MPM, budgety
  • Kontrola wskaźników logistycznych i raportowanie do przełożonego

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na zbliżonym zakresem stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe logistyka, łańcuch dostaw, zarządzanie produkcją
  • Znajomość arkuszy kalkulacyjnych
  • Dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Premiowy system motywacyjny
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji