Młodszy specjalista ds. logistyki

Ogłoszenie numer: 4612786, z dnia 2021-05-30

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma firmami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą, poszukującą kandydatów do nowo powstającego zespołu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław, Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • kontrola procesu logistyki w firmie produkcyjnej,
  • kontakt z dostawcami i klientami,
  • kontrola materiałowa - nadzorowanie terminowości dostaw komponentów od dostawców oraz wyrobów do klienta,
  • współpraca z firmami transportowymi,
  • bieżący nadzór nad stanami magazynowymi,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji, wystawianie dokumentów przewozowych, raportowanie wyników.

Wymagania

  • j. angielski na poziomie komunikatywnym,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat),
  • kursy i szkolenia,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.