Młodszy Specjalista ds. Technicznych

People make places
Miejsce pracy: Wrocław

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska:

  • Organizacja obsługi technicznej powierzchni biurowej
  • Nadzór nad instalacjami, urządzeniami i wyposażeniem technicznym biura
  • Zarządzanie pracą podwykonawców
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i protokołami odbiorowymi
  • Nadzór nad terminową realizacją harmonogramu przeglądów okresowych i gwarancyjnych
  • Kosztorysowanie prac dodatkowych
  • Bezpośrednia współpraca z Klientem w zakresie obsługi technicznej
  • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń i obsługa systemu helpdesk
  • Współpraca z działami wewnętrznymi organizacji
  • Wspieranie Zespołu Projektowego przy realizowanych zmianach w instalacjach technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Podstawowa wiedza w zakresie obsługi technicznej nieruchomości
  • Znajomość podstawowych instalacji obiektu biurowego
  • Znajomość języka angielskiego zapewniająca swobodną komunikacje
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy
  • Samodzielność działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę