Młodszy Specjalista Techniczny / Inżynier Elektryk

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Brzeg Dolny
Twój zakres obowiązków
  • Opracowywanie potrzeb remontowych podległych instalacji
  • Nadzorowanie przebiegu prac projektowych, gwarancyjnych oraz ich dokumentowanie
  • Kontrolowanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Aktualizowanie bazy urządzeń
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne / elektryczne
  • Wiedza z zakresu elektryki
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny: szkolenia, kursy, dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego