Monter konstrukcji aluminiowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Zacharzyce
Numer: StPr/21/0131
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy prefabrykacji konstrukcji z profili ( cięcie, klejenie),- montaż konstrukcji.- sprzątanie stanowiska pracy, - wykorzystywanie narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem + BHPPraca na pół etatu.Umowa na czas określony: 3 lata.Praca w systemie jednozmianowym w godzinach: 8:00 - 12:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: rysunek techniczny
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

Wymagania:wykształcenie:min. zasadnicze zawodwe, techniczne mile widzianestaż pracy: nie wymaganyumiejętności: znajomość rysunku technicznego występującego w przemyśle stolarki aluminowej, czytanie schematów, obsługa komputera w stopniu podstawowym

Miejsce pracy:

Zacharzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu