Monter siatek ochronnych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8977
OBOWIĄZKI:
Montaż siatek ochronnych dla kotów (okna, loggie, balkony, tarasy, ogrody) na terenie Wrocławia i woj. dolnośląskiego.Godziny pracy 10:00 - 18:00Praca na okres próbny 30 dni/czas okr. 6 m./na czas nieokr.kontakt z pracodawcą: 609162797
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa elektronarzędzi
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, znajomość rysunku technicznego, obsługa elektronarzędzi, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespolepraca powyżej 3 metrówDobry stan zdrowia

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu