Monter sieci i instalacji gazowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2810
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie prac eksploatacyjnych na sieci i instalacjach gazowych w tym prac gazoniebezpieczne i niebezpieczne,- pełnienie funkcji dozorowych przy pracach na sieci i instalacji gazowej,- realizowanie czynności związanych z eksploatacją układów redukcyjno-pomiarowych,- wykonywanie prac związanych z budową i przebudową sieci gazowej,- realizowanie prac związanych z zabezpieczaniem i/lub usuwaniem awarii i nieszczelności na sieciach i instalacjach gazowych,- realizowanie usług wnioskowanych przez Zleceniodawców Usługi Dystrybucji w tym m. in. uruchomienie, wstrzymanie, wznowienie i zakończenie dostaw paliwa gazowego,- współpraca przy wykonywaniu oceny niezawodności oraz stanu technicznego sieci gazowej,- obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych podczas wykonywania prac na sieciach i instalacjach gazowych,- sporządzanie niezbędnej dokumentacji z wykonywanych prac,- rejestracja zadań w udostępnionej aplikacji. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 885 920 411, e-mail: agata.przybylska@psgaz.pl lub na stronie: poprzez stronę: https://www.psgaz.pl/oferty-pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie, staż pracy: rok lub praktyki zawodowe, umiejętność-specjalność: praca/praktyka zawodowa w instalacjach sanitarnych, gazowniczych itp., mile widziane uprawnienia energetyczne eksploatacyjne gr. 3 lub gotowość do ich uzyskania,prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 810 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu