Monter urządzeń elektromagnetycznych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1652
OBOWIĄZKI:
Montowanie elementów na płytach i podzespołach wg dokumentacji technicznej; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi wymaganiami ergonomii, przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwporażeniowej, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska oraz przestrzeganie tych przepisów; ocenienie jakości materiałów stosowanych do montażu w urządzeniach elektroniki samochodowej;Umowa o pracę na czas nieokreślony.Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00Oferta dostępna w sali B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy - brak wymagań, obsługa komputera,zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywnośćGotowość do pracy w systemie zmianowymUmiejętność posługiwania się dokumentacją technicznąWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany - w przypadku cudzoziemców

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 do 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

TOP