Nauczyciel bezpieczeństwa i higieny pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Miejsce pracy: Polkowice
Numer: StPr/20/1222
OBOWIĄZKI:
Nauczanie bezpieczeństwa i higieny pracy.System czasu pracy: według planu zajęćPraca na czas określony : do 25.06.2021Godzina zakończenia pracy : 16:00Wymiar czasu pracy : 12/18
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : obsługa e-dziennika: Dziennik UONET+ Vulcan[Umiejętność 1] : obsługa Office 365[Inne] : wymagane:- wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy lub - wykształcenie wyższe magisterskie na innym kierunku oraz studia podyplomowe w zakresie wykonywanych obowiązkóworaz przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Polkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach