Nauczyciel przedszkola z językiem angielskim

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/7181
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć dydaktycznych, zabaw w języku angielskim z dziećmi w wieku przedszkolnymMiejsce pracy: ul. Jackowskiego 55, 50-665 Wrocław,Forma umowy: umowa o pracę na czas określony 1/3 etatu ( 8 godzin zegarowych dydaktycznych) -praca wg grafiku , praca w godz 9-13.30 Kontakt z pracodawcą: 71 7986771 lub: p147wroc@wp.pl Oferta w sali: G
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: Certyfikat TELC English B2

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe przygotowanie pedagogiczne angielski poziom B2 w mowie i pismie Certyfikat TELC English B2 umiejętność pracy z dzieckiem młodszym, współpracy w zespole, współpracy z rodzicami wynagrodzenie uzależnione jest od poziomu wykształcenia oraz stopnia awansu zawodowego. Podane w ogłoszeniu jest minimalnym wynagrodzeniem brutto

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 934 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu