Nauczyciel wychowawca grupy przedszkolnej

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/20/1647
OBOWIĄZKI:
Kształcenie i opieka nad dziećmi. Prowadzenie grupy przedszkolnej poprzez realizację podstawy programowej, przygotowywanie imprez i wydarzeń w przedszkolu, spacery i opieka nad dziećmi na placu zabaw, przygotowywanie dokumentacji nauczyciela, pomoc dzieciom podczas posiłków, spotkania z rodzicami, uczestnictwo w radach pedagogicznych, uczestnictwo w wycieczkach i wyjściach do kina, teatru itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: książeczka sanitarno epidemiologiczna
Uprawnienia: pedagogiczne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność pracy w zespole•mile widziana osoba energiczna, gotowa do aktywnej pracy z dziećmi, kreatywna[Umiejętność 1] : •doświadczenie w pracy z dziećmi niekonieczne •odpowiedzialność, zaangażowanie w prace i zorientowanie na potrzeby dziecka

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy