Obsługa klienta

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0575
OBOWIĄZKI:
- dbanie o ekspozycję towaru, - obsługa klienta, - kontrola terminów przydatności. Około 168 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 6:00-22:00. Umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej. Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Maślicka, Sielska, Żernicka, Kiełczowska lub Dzielna - do uzgodnienia. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - tel.: 503 102 613, e-mail: a.wojdyla@interkadra.pl, osobiście w godz.: 9:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kasjer handlowy
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: mile widziany, aktualna książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

20,67 - 23,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu