Operator ładowarki jednonaczyniowej - mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy: Rakowice Małe
Numer: StPr/20/1223
OBOWIĄZKI:
Transport kruszyw oraz innych materiałów na terenie zakładu, dbanie o sprzęt (mechanika, przeglądy, naprawy), prace mechaniczne na terenie zakładu. Praca w systemie dwuzmianowym, proponowane wynagrodzenie 5000 zł - 8000 zł brutto, miejsce wykonywania pracy Rakowice Małe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, średnie: ślusarz / mechanik lub pokrewne, minimum 6 miesięcy doświadczenia, uprawnienia operatora ładowarki jednonaczyniowej kl. III do 20 ton masy całkowitej (pojemność łyżki do 2,5 m 3), mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych kat. II WJO lub kat. I WJO.

Miejsce pracy:

Rakowice Małe

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu