Operator maszyn wtryskowych - ustawiacz

Nowe miejsca pracy dla ustawiaczy maszyn wtryskowych z doświadczeniem

Stabilne zatrudnienie w firmie zlokalizowanej we Wrocławiu (Oporów)

Praca blisko domu, dojazd komunikacją miejską (autobus linii 132) i zwrot za bilet miesięczny

Lokalizacja: Wrocław Oporów

Miejsce pracy: Wrocław, Oporów
oferujemy
  • stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie do 8300 zł brutto
  • bony na zakupy spożywcze
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • paczki świąteczne
  • liczne benefity (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie)
  • dodatek do dojazdów
zadania
  • uruchamianie i nadzór nad procesem wtryskiwania
  • przezbrojenia maszyn, konserwacja
  • udział w diagnozowaniu i rozwiązywaniu awarii
oczekujemy
  • doświadczenia w ustawianiu maszyn wtryskowych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym