Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wierzbice
Numer: StPr/21/7505
OBOWIĄZKI:
Kontrola pracy maszyn. Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych. Przestrzeganie wymaganych prawem przepisów i systemów jakości podczas procesów przygotowawczych i produkcyjnych. Kontrola wzrokowa jakości wyrobów. Lokalizowanie nieprawidłowości w pracy maszyn i urządzeń stosowanych. Praca w godz.: 6-14, 14-22, 22-6. Umowa o pracę tymczasową. Przewidywany okres zatrudnienia: +18 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn do produkcji wyrobów z drutu, lin, siatek i kabli (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: podstawowe, mile widziane zasadnicze zawodowe,staż pracy: minimum 2 miesiące pracy w wyżej wymienionym zawodzie, umiejętności: mile widziana umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych,dobry wzrok, zdolności manualne, sprawność fizyczna, szybkość w działaniu, dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym, możliwość wykonywania pracy w wymuszonej pozycji ciała, dojazd do pracy we własnym zakresie, osoby karane i zwolnione dyscyplinarnie nie będą brane pod uwagę

Miejsce pracy:

Wierzbice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu