Operator maszyny pakującej

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Zabrodzie
Numer: StPr/21/7328
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyny pakującej, foliarki; prowadzenie zeszytu pracy urządzeń, zawierającego uwagi co do regulacji, czasu awarii i napraw; obserwacja prawidłowości pracy, czyszczenie głowic maszyny pakującej; druk etykiet na opakowania zbiorcze; utrzymywanie porządku na stanowisku pracy; mycie i dezynfekcja linii produkcyjnej. Miejsce pracy: Zabrodzie 28, 52-351 ZabrodzieKontakt kandydatów z pracodawcą: 571 409 628Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 1-3 lat, praca na 3 zmiany lub 2 po 12 godzin . Praca w godzinach od 6.00-6.00.Oferta w sali: H
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,
Uprawnienia: umiejętność zastosowania zasad HACCP
Uprawnienia: podstawowa obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe doświadczenie pracy na produkcji min. 3 miesiącepodstawowa obsługa komputera umiejętność zastosowania zasad HACCP doświadczenie przy maszynach pakujących mile widziane : Rozpoczęcie pracy od zaraz, aktualna książeczka sanepidowska, dyspozycyjność,

Miejsce pracy:

Zabrodzie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 800 - 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu