Operator Procesów Produkcyjnych

Zakład produkcyjny Dijo, to prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli, laureat nagrody Forbes w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (Zabrodzie)
Twoje zadania:
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego,
  • przygotowywanie maszyny do produkcji oraz dokonywanie przezbrojeń,
  • kontrola pracy maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji i raportów,
  • dbałość o powierzone materiały, narzędzia oraz czystość miejsca pracy.
Dołącz do nas, jeżeli:
  • masz doświadczenie w pracy w obszarze produkcji,
  • posiadasz wykształcenie zawodowe w kierunku technicznym,
  • wyrażasz chęć do pracy w systemie zmianowym,
  • jesteś odpowiedzialny, zaangażowany, posiadasz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • prywatną opiekę medyczną w LuxMed
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • ubezpieczenie grupowe Open Life
  • dodatkowe premie za polecenie pracowników
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy