Operator Procesów Wypiekania

Zakład produkcyjny Dijo, prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli,  laureat nagrody Forbes w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (Zabrodzie)
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad procesem przygotowania ciasta zgodnie z daną recepturą,
  • Badanie parametrów ciasta,
  • Nadzór nad dostarczaniem surowców,
  • Kontrola zużycia surowców,
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w branży spożywczej (piekarnictwo, cukiernictwo lub pokrewne),
  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Zdolności manualne (sprawność fizyczna),
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziana książeczka Sanepid (w przypadku jej braku, przy zatrudnieniu konieczność jej wyrobienia).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie,
  • Premia miesięczna do 15%,
  • Dodatek za pracę w systemie 4 - brygadowym,
  • Dodatkowe premie za polecenia pracowników do 3 600zł brutto,
  • Płatne nadgodziny,
  • Pakiet LuxMed dla pracownika oraz członków rodziny,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego - jasna ścieżka awansów w firmie,
  • Możliwość korzystania z ZFŚS oraz ubezpieczenia grupowego,
  • Zaplecze socjalne.