Operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Nowa Wieś Legnicka
Numer: StPr/22/1641
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna polegająca na obsłudze maszyn i urządzeń zmechanizowanych oraz obsłudze prostych narzędzi ręcznych nie wymagających dodatkowych uprawnień. Praca polega na wkładaniu do maszyny elementu siedzenia, uruchomienia cyklu pracy maszyny. Po zakończeniu cyklu pracy maszyny operator produkcji wyciąga elementy z maszyny. Występują proste prace transportowe: podnoszenie, dźwiganie i pchanie.Montaż struktur metalowych do siedzeń samochodowych, zgłaszanie awarii urządzeń, kontrola i rejestrowanie poprawności wykonywanych operacji, obsługa i utrzymanie systemu FIFO, Kanban, współpraca z działami wspomagającymi produkcję.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

OKRES WYKONYWANIA PRACY: 18 MIESIĘCY, OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ, TRZY ZMIANY

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Legnicka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy