Operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy
Miejsce pracy: Siemianice
Numer: StPr/21/0008
OBOWIĄZKI:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- Montaż urządzeń;- Kontrola wyprodukowanych urządzeń; - Pakowanie zgodnie z wymaganiami klienta; - Przygotowanie do transportu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Inne] : OFERUJEMY:- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z TechniSat;- Kartę żywieniową (do 190 zł miesięcznie);- Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);- Nagrody za innowacyjne pomysły w ramach systemu sugestii;- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;- Bezpłatne dowozy z okolicznych miejscowości.

Miejsce pracy:

Siemianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy