Operator urządzeń do obróbki cieplej

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Siechnice
Numer: StPr/24/2426
OBOWIĄZKI:
Realizacja procesów obróbki cieplnej(wyżarzania, hartowania, odpuszczania, przesycania, starzenia itp.) części maszyn, narzędzi i innych wyrobów wykonanych z metali i ich stopów dla zapewnienia im odpowiednich własności mechanicznych, obsługa pieców do obróbki cieplnej, nadzór nad przygotowaniem oraz pakowaniem wsadu pieca, nadzór nad realizowanymiprocesami.Umowa o pracę na czas nieokreślony.Oferta pracy dostępna w sali F.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy 1 rokWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - w przypadku cudzoziemców

Miejsce pracy:

Siechnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 920 do 5 920 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu