Operator urządzeń produkcyjnych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska
Numer: StPr/20/8341
OBOWIĄZKI:
- Obsługa maszyny produkcyjnej. - Obsługa systemu SAP.- Zaopatrywanie linii produkcyjnej w materiały niezbędne do zachowania ciągłości produkcji. - Kontrola jakości gotowego produktu.- Stała dbałość o czystość w miejscu pracy.- Serwis powierzonych maszyn, urządzeń i narzędzi.- Sprzątanie pomieszczeń / miejsca pracy po jego zakończeniu.- Dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy.- Praca zgodnie ze standardami bezpieczeństwa.Miejsce pracy: ul. Ryszarda Chomicza 11A, 55-080 Nowa Wieś Wrocławska, tel.: 668565141Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreslony, praca w godzinach 7-19, 19-7, system czasu pracy 4x4.Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Znajomość systemu SAP
Uprawnienia: Metoda 5S - Zasady i narzędzia
Uprawnienia: doświadczenie na produkcji

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe staż pracy na produkcji 2 lata Metoda 5S- Zasady i narzedzia Znajomość systemu LOTO Obsługa paneli dotykowych

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Wrocławska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 230 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu