Operator wózka jezdniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Miejsce pracy: Krępice
Numer: StPr/21/0141
OBOWIĄZKI:
zapewnienie ciągłej obsługi działu produkcji w zakresie odbioru produktów z maszyn pakujących, załadunek wyrobów gotowych, rozładunek towarów przychodzących, magazynowanie produktów gotowych, dowóz palet i innych środków pomocniczych do działu produkcji, przewożenie palet do selekcji, prawidłowe użytkowanie przydzielonego sprzętu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

praca w systemie 3 zmianowym w godz. 6-14-22-6 , bądź w systemie 4- brygadowym w godz. 6-18-6

Miejsce pracy:

Krępice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej