Operator Wózka Widłowego

Ogłoszenie numer: 8751508, z dnia 2024-02-15

Klient portalu Praca.pl

Międzynarodowy operator logistyczny w związku z rozwojem oddziału pod Wrocławiem
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należy przyjmowanie towaru lub kompletacja towaru z wykorzystaniem uprawnień na wózek widłowy:

  • Obsługa wózków widłowych zgodnych z uprawnieniami.
  • Przyjmowanie dostaw we wskazane lokalizacje w magazynie.
  • Kompletowanie towaru do wysyłki.
  • Kontrola stanu magazynowego.
  • Skanowanie towaru.

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku: 6-14, 14-22.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Odpowiedzialność oraz dokładność.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto w przedziale 5700 – 6300 zł: podstawa plus premia.
  • Zorganizowany i bezpłatny dojazd z Wrocławia.
  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę.
  • Przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta MultiSport,
  • Owocowe poniedziałki.