Operator wykrawarek / Prasy Krawędziowej CNC

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Firma P.G. Group oferuje szeroką paletę wyrobów przemysłowych, budowlanych i wykończeniowych ze stali. Specjalizujemy się w obróbce i sprzedaży stali oraz metali nieżelaznych.

Zobowiązujemy się do produkcji wysokiej jakości wyrobów stalowych oraz świadczenia usług zgodnych z wymaganiami naszych Klientów.

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, ul. Relaksowa 41
Twój zakres obowiązków
  • obsługa wykrawarki/Prasy Krawędziowej CNC marki Trumpf
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • dbanie o stanowisko pracy oraz jakość wykonywanych zadań i terminowość
  • praca zorganizowana zgodnie z planem produkcji
  • dbanie o wysoką jakość produktów i usług
  • praca w systemie zmianowym - elastyczny czas pracy
Nasze wymagania
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
To oferujemy
  • umowę o pracę na pełnym etacie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych i rozwijających projektach
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • prywatna opieka medyczna
Administratorem danych jest P.G. GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Nowej Wsi Wrocławskiej, Relaksowa 41, 55-080 Kąty Wrocławskie, NIP 8961302657, Regon 932645847, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000016316. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania w związku z uzasadnionym interesem administratora lub strony trzeciej (to jest do nawiązania i utrzymywania kontaktów służbowych i relacji handlowych) znajdują się w Polityce Prywatności. Kontakt do inspektora danych osobowych: wroclaw@pggroup.com.pl