Operator

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Operator
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8060
OBOWIĄZKI:
1.Wsparcie pracy innych operatorów maszyn2.Zapewnienie ciągłości pracy maszyn3.Zapewnienie wysokiej wydajności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych4.Raportowanie wskaźników wydajnościowych i technicznych do lidera zmiany5.Udział w usuwaniu awarii i poszukiwaniu ich przyczyn6.Podejmowanie działań zapobiegających awariomUmowa zlecenie: 3 lataIlość godzin w miesiącu około 168
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy 3 m-ce,Znajomość języka angielskiego (A2) wymagana w celu odczytywania zamówień od klienta zagranicznego oraz instrukcji maszyn.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu