Operator

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Operator
Miejsce pracy: Zabrodzie
Numer: StPr/21/7317
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWANIE URZĄDZEŃ LINI PRODUKCYJNEJ, NAWAŻANIE I DOZOWANIE SUROWCÓW, KONTROLA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH, PRZEZBROJENIA MASZYN, USTAWIANIE PARAMETRÓW MASZYNY, KONTROLA WILGOTNOŚCI I TEMPERATURY PRODUKTÓW, RAPORTOWANIE. Miejsce pracy:Zabrodzie 28, 52-351 Zabrodzie, Forma umowy: umowa o pracę na czas określony od 1-3 lat, praca na dwie zmiany po 12 godzin, praca w godzinach od 6.00-6.00Kontakt z pracodawcą: 571 409 628Oferta w sali: H
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: podstawowa obsługa komputera
Uprawnienia: doswiadczenie na produkcji
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe doświadczanie w pracy na produkcji min. 3 miesiące. znajomość procedur HACCP Rozpoczęcie pracy od zaraz, aktualna książeczka sanepidowska, podstawowa obsługa komputera doświadczenie i umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Zabrodzie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 600 - 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu