Orderpicker

Ogłoszenie numer: 2528023, z dnia 2019-06-24

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy (KRAZ 470)! Od wielu lat zajmujemy się rekrutacją pracowników dla naszych stałych klientów w Holandii! Zainteresowany? Sprawdź już teraz dostępne oferty pracy!

Orderpicker

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Chcesz wyjechać do Holandii aby zarobić? Posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych?  Chciałabyś/Chciałbyś rozwijać się w firmie odzieżowej? A może dopiero zaczynasz karierę zawodową? Podejmij stabilną pracę z In Person, nie zwlekaj!

Zadzwoń lub aplikuj!

#TwojaPracaMaZnaczenie
#BadzDumnyZTegoCoRobisz

Stanowisko: Order Picker/Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Holandia, Venlo

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Ręczne sortowanie i odbiór towarów za pomocą skanera
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Czynności porządkowe

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w logistyce
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Organizację wyjazdu
  • Zakwaterowanie
  • Darmowy dojazd do pracy
  • Możliwość wyjazdu dla par
  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Dla osób mieszkających prywatnie: zwrot kosztów dojazdów do pracy

TOP TOP