Pakowacz - sortowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/21/0509
OBOWIĄZKI:
Pakowanie gotowych wyrobów ceramicznych, sortowanie wyrobów według asortymentu, dekoracji, gatunku zgodnie z wymaganiami norm oraz oczekiwaniami klienta.Dodatkowe informacje:Dofinansowanie do świadczeń sportowo - rekreacyjnych, ekwiwalent na wypoczynek "wczasy pod gruszą", system zapomóg dla pracowników, świadczenia świąteczne, piknik pracowniczy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe, średnie techniczne, mile widziane doświadczenie na stanowisku pakowacza - sortowacza, zręczność fizyczna, zdolności manualne, umiejętności obsługi komputera, odpowiedzialność, staranność, zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu