Pakowacz

Pakowacz
Wrocław

Mieszkasz w okolicy Kleciny, Bielan, Muchoboru Wielkiego, Oporowa?

Masz problem z dostaniem się do centrum? U nas korki nie straszą.

Dla naszego Klienta, lidera innowacyjnych rozwiązań w branży samochodowej poszukujemy pracowników na stanowisko: PAKOWACZ

oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • dodatkowe benefity Randstad ( opieka medyczna, karta sportowa w atrakcyjnej cenie, zniżki na zakupy online),
  • darmowy parking dla pracowników,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską,
  • dofinansowanie do posiłków
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
zadania
  • pakowanie części samochodowych,
  • obsługa wózka paletowego,
  • utrzymywanie porządku.

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • motywacji i chęci do pracy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47