Pakowacz/ka

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pakowacz/ka
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8959
OBOWIĄZKI:
praca polega na montowaniu , składaniu i pakowaniu gotowych elementów .Ręczne prace produkcyjne . Miejsce pracy: Kwidzyńska 6 , 51-416 Wrocław Praca w ramach outssourcingu Kontakt sz pracodawcą: Wrocław ul. Rybacka 9 Kontakt z pracodawca: 666-826-927 lub elektroniczny: o. sholkova@interkadra. plForma umowy: zlecenie od 40-240 godzin miesięcznie, termin umowy: do 3 lat dyspozycyjnosć w godzinach od 6-14, 14-22, 22-6Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pakowacz ręczny
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

CU Wykształcenie b/z staz pracy- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji , zdolności manualne, precyzja , dyspozycyjnosć do pracy dziennej i nocnej praca wq warunkach wysokiej higieny praca w grupie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu