Policjant

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Policjant
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/21/0017
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków wynikających z zadań Policji będącej umundurowaną i uzbrojoną formacją służącą społeczeństwu i przeznaczoną do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego. Proponowane wynagrodzenie 4300 zł, w okresie pierwszych 6 miesiącach szkolenia zawodowego wynagrodzenie od 3250 zł
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, posiadanie obywatelstwa polskiego, nieposzlakowana opinia, nie skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotowi są się podporządkować, dawanie rękojmi zachowania tajemnicy stosownej do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, osoby podlegające ewidencji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu