Pomoc księgowej

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2835
OBOWIĄZKI:
•Księgowanie wyciągów bankowych,•Księgowanie raportów kasowych,•Rozliczanie wpłat klientów detalicznych i hurtowych,•Uzgadnianie sald kont księgowych (rozrachunkowych),•Archiwizowanie dokumentów księgowych,•Księgowanie PK- poleceń księgowania•Pomoc w pracach księgowych (m.in. wystawianie not korygujących)umowa zlecenie, ilość godzin w miesiącu min. 80, praca w przedziale 8-16Kontakt z pracodawcą: informacje@fcg-fiscal.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,
Uprawnienia: Doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice, DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, jęz. angielski B1

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu